Sigma Coatings patří mezi nejvýznamnější producenty nátěrových hmot ve světě. Je součástí skupiny SigmaKalon, jejímž vlastníkem je sdružení koncernů Fina, Elf a Total - nadnárodní ropařské společnosti s celosvětovou působností.

Vlastní výrobní závody po celém světě, které produkují nátěrové hmoty pro odvětví jako je například loďařský, stavební, dřevařský průmysl a pro nátěry ocelových konstrukcí.


SIGMALIFE VS 8115
Impregnující mořidlo na bázi alkydové (syntetické) pryskyřice. Používá se na ochranu dřevěných výrobků. Lze jej použít jako samostatný nátěr ve více vrstvách na výrobky které nejsou rozměrově stálé nebo jako základující mořidlo u rozměrově stálých prvků.

SIGMALIFE DS ACRYL 8115
Vrchní vodou ředitelný lazurovací nátěr na bázi akrylátové pryskyřice. Používá se na ochranu a oživení dřevěných prvků, které jsou rozměrově stálé jako okna, dveře apod. Vhodný v kombinaci s mořidly řady Sigmalife používanými k ochraně dřeva.

SIGMATORNO PRIMER 8023
Vodou ředitelný základní nátěr pro vnitřní i vnější použití na bázi 100% akrylátu. Slouží jako základní nátěr na dřevo, překližku, beton, omítky ,osinek, plasty a kov po náležité přípravě.

SIGMETAL SEMIGLOSS 8712
Vodou ředitelný email pro vnitřní i vnější použití na bázi 100% akrylátu. Používá se pro vrchní nátěr na dřevo,staré syntetické nátěry, překližku, beton, omítky osinek, plasty a kov po náležité přípravě.

AMAROL TRIOL 8059
Vrchní lak na bázi alkydových pryskyřic pro interiér i exteriér. Jedná se o základní, podkladový a konečný nátěr pro dřevěné konstrukce, mezivrstva a konečný nátěr na ocelové konstrukce a konečný nátěr pro beton a omítky.

SIGMASATIN S2U 8112
Čirý lak na bázi alkyd-uretanové pryskyřice pro interiér i exteriér. Jedná se o lak na dřevo, např. na parkety, dveře a schodiště, která nejsou nadměrně namáhána.

SIGMA S2U SATIN 8052
Vrchní email na bázi alkyd-uretanové pryskyřice pro interiér i exteriér. Používá se ke konečné úpravě pro dřevěné,ocelové a jiné materiály jako jsou např. dveře, zábradlí, které jsou opatřeny vhodným podkladovým nátěrem.

SIGMA S2U GLOSS 8032
Vrchní email na bázi alkyd-uretanové pryskyřice pro interiér i exteriér. Používá se ke konečné úpravě pro dřevěné, ocelové a jiné materiály jako jsou dveře zábradlí, které jsou opatřeny vhodným podkladovým nátěrem.

SIGMAVAR MATT 8110
Čirý, matný, vrchní lak na bázi modifikovaných alkydových pryskyřic pro použití v interiéru. Jedná se konečný nátěr pro všechny dřevěné prvky v interiéru jako jsou dveře, stěnová obložení a podobně.

SIGMALUXE FILLER 8073
Akrylátový tmel pro vnitřní i vnější použití. Používá se pro vyrovnávání dřevěných prvků a stavebních materiálů, které jsou opatřeny základním nátěrem a které budou následně opatřeny běžným vrchním nátěrem.

SIGMASOLID SEMIGLOSS 8061
Vrchní lak na bázi velmi pevných modifikovaných alkydových pryskyřic pro interiér i exteriér. Jedná se podkladový a konečný nátěr pro nové dřevěné, ocelové konstrukce, k údržbě a renovaci, kde většinou stačí jen jeden nátěr.