Sigma Coatings patří mezi nejvýznamnější producenty nátěrových hmot ve světě. Je součástí skupiny SigmaKalon, jejímž vlastníkem je sdružení koncernů Fina, Elf a Total - nadnárodní ropařské společnosti s celosvětovou působností.

Vlastní výrobní závody po celém světě, které produkují nátěrové hmoty pro odvětví jako je například loďařský, stavební, dřevařský průmysl a pro nátěry ocelových konstrukcí.


RUSTIKAL CONCEPT GRUND TIFA 008
Čirý základní nátěr, rozpustný ve vodě, na bázi alkyd/akrylátových pryskyřic testovaný dle norem EN 152.1,EN 113 (proti plísni a modrání). Jedná se o impregnační mořidlo pro lazurovací systémy pro máčení, polévání a nátěr štětcem.

RUSTIKAL CONCEPT TOP TIFA 011
Silnovrstvá lazura hedvábného lesku, rozpustná ve vodě, na bázi modifikovaných akrylátových pryskyřic. Vrchní nátěr pro průmyslovou výrobu oken a dveří. Použitelný pro smrk, borovici, tmavě červené meranti, dub, hemlok, oregonskou borovici. Na ostatní druhy dřeva si vyžádejte informaci.

RUSTIKAL CONCEPT UNIVERSAL TIFA
Universální barva rozpustná ve vodě ,na bázi alkyd/akrylátových pryskyřic. Základní a podkladový nátěr v lazurovacích systémech pro máčení, polévání a stříkání. Finální nátěr na dřevěné prvky, které nejsou rozměrově stálé.

SIGMA FUGENFULLER TIFA 006
Ochranný prostředek pro úpravu V-spár, ředitelný vodou na bázi modifikované akrylátové pryskyřice. Používá se na nanášení do V-spár po základním nátěru.

SIGMA HIRNHOLZSCHUTZMITTEL HS 10
Ochranný prostředek na bázi alkydové pryskyřice. Ochranný prostředek řezu při zpracování dřeva, jako např. řezné plochy zasklívacích lišt, vodících drážek apod.

SIGMA HOLZPFLEGEMILCH TIFA 009
Ochranný přípravek na dřevo. Používá se pro ochranu dřevěných povrchů vystavených povětrnosti, které jsou opatřeny lakem či emailem. Použitelný pro všechny typy dřeva.

SIGMALITH ACRYL SATIN TIFA 003
Vrchní a krycí barva na bázi čistě akrylátových pryskyřic, která může být ředěna vodou. Vhodný pro dřevozpracující průmysl na rozměrově stálé výrobky jako například pro okna a dveře.

SIGMALITH SYSTEMA PRIMER TIFA 007
Krycí základová barva na bázi alkyd/akrylátových pryskyřic, která může být ředěna vodou. Jedná se o základní barvu pro dřevozpracující průmysl, například pro okna a dveře, která plní funkci máčecího základu, nebo izolační mezivrstvy.

SIGMALITH SYSTEMA TOP TIFA 012
Silnovrstvá hedvábně lesklá krycí barva na bázi modifikované akrylátové pryskyřice, která může být ředěna vodou. Jedná se o vrchní krycí barvu pro dřevozpracující průmysl, například pro okna, dveře atd.

SIGMALUXE FILLER 8073
Akrylátový tmel pro vnitřní i vnější použití. Pro vyrovnávání dřevěných prvků a stavebních materiálů, které jsou opatřeny základním nátěrem a které budou následně opatřeny běžným vrchním nátěrem.