Sigma Coatings patří mezi nejvýznamnější producenty nátěrových hmot ve světě. Je součástí skupiny SigmaKalon, jejímž vlastníkem je sdružení koncernů Fina, Elf a Total - nadnárodní ropařské společnosti s celosvětovou působností.

Vlastní výrobní závody po celém světě, které produkují nátěrové hmoty pro odvětví jako je například loďařský, stavební, dřevařský průmysl a pro nátěry ocelových konstrukcí.


SIGMAFERRO PRIMER ZP 7131
Modifikovaný zink-fosfátový základ. nátěr na bázi alkydové pryskyřice. Používá se jako základní nátěr na ocelové konstrukce, pozinkovanou ocel nebo hliník vystavený povětrnostním vlivům.

SIGMAFERRO MIOCOAT 7244
Vrchní alkydový lak na bázi oxidu železité slídy. Jedná se o konečný nátěr s metalickým vzhledem pro ocelové konstrukce nebo pozinkovanou ocel vystavenou povětrnostním vlivům.

SIGMETAL PRIMER ZP 7143
Vodou ředitelný zink-fosfátový základní nátěr na bázi akrylátových pryskyřic. Používá se pro první nebo druhý základní nátěr na ocelové konstrukce vystavené povětrnostním vlivům.

SIGMETAL SEMIGLOSS 8712
Vrchní vodou ředitelný nátěr na bázi akrylátových pryskyřic. Používá se pro vrchní nátěr ve vodou ředitelných systémech na kovové konstrukce vystavené povětrnostním vlivům.