Sigma Coatings patří mezi nejvýznamnější producenty nátěrových hmot ve světě. Je součástí skupiny SigmaKalon, jejímž vlastníkem je sdružení koncernů Fina, Elf a Total - nadnárodní ropařské společnosti s celosvětovou působností.

Vlastní výrobní závody po celém světě, které produkují nátěrové hmoty pro odvětví jako je například loďařský, stavební, dřevařský průmysl a pro nátěry ocelových konstrukcí.


SIGMACRYL 8216
Vodou ředitelná barva na vnitřní i vnější stěny na bázi akrylové disperze. Jedná se o vrchní nátěr na náležitě pevné a vyschlé omítky, beton, cihly, sádru.

SIGMATEX 8215
Vodou ředitelná barva na vnitřní i vnější stěny na bázi kopolymeru. Vrchní nátěr na náležitě pevné a vyschlé omítky, betonu a na již existující nátěry.

SIGMAFACADE TOPCOAT 8226
Vodou ředitelný nátěr pro vnitřní a hlavně vnější použití na bázi 100% akrylátové disperze. Používá se ke konečné úpravě zdiva, betonu, sádrovce, omítky, plynobetonu atd.

SIGMASILOXAN TOPCOAT 8290
Vysoce kvalitní vodou ředitelný nátěr pro vnitřní a hlavně vnější použití na bázi emulze silikonové pryskyřice. Jedná se o vrchní nátěr starých i nových omítek, vápenných omítek a zdiva, vrchní nátěr na fasádní izolační systémy, vrchní nátěr na sanační omítky na které nelze použít disperze

SIGMAFACADE ELASTOCOAT 8233
Vodou ředitelný nátěr pro vnitřní a hlavně vnější použití na bázi akrylkopolymerátu vytvrzující vlivem UV záření. Je vhodný k použití na upravený i neupravený povrch betonu, omítky, zdiva, plynobetonu cementových omítek atd.

SIGMAFACADE CLEARCOAT 8295
Vodou ředitelný čirý nátěr pro vnitřní a hlavně vnější použití na bázi akrylátové disperze. Ke konečné úpravě zdiva na betonových a kamenných fasádách.

KWARTSTONE 8219
Vodou ředitelný křemenný nátěr pro vnější i vnitřní použití na bázi syntetických pryskyřic. Konečná strukturní úprava zdiva, omítek, betonu, sádry atd.

SIGMASCHORS 2 a 3 mm 8273
Připravená strukturní omítkovina pro exteriér a interiér. Trvanlivá tvarová omítka pro zdrsněné povrchy jako:
cementová malta, vápenná malta, sádrové bloky, plynobeton.

SIGMAFIX UNIVERSAL 8205
Vodou ředitelný penetrační nátěr pro vnitřní i vnější použití na bázi akrylátové disperze. Jedná se o přednátěr na neopracované podklady pro získání dobré přilnavosti a prevenci proti změně barvy.

SIGMASILOXAN FIX 8892
Vodou ředitelný penetrační nátěr pro vnitřní a vnější použití na bázi emulze silikonové pryskyřice. Základní nátěr pro přípravu normálně savých podkladů na které bude aplikován systém Siloxan. Vhodný pro použití na již natřené zdivo a na aplikované fasádní izolační systémy.

SIGMASILOXAN SYNFIX 8207
Rozpouštědlový základní nátěr v systému Sigma Siloxan. Základní nátěr na úpravu a zpevnění podkladů, na který budou aplikován systém Siloxan, penetrační nátěr na sanační omítky na které nelze použít disperze, penetrační nátěr na již existující silikonové nebo disperzní nátěry.