Sigma Coatings patří mezi nejvýznamnější producenty nátěrových hmot ve světě. Je součástí skupiny SigmaKalon, jejímž vlastníkem je sdružení koncernů Fina, Elf a Total - nadnárodní ropařské společnosti s celosvětovou působností.

Vlastní výrobní závody po celém světě, které produkují nátěrové hmoty pro odvětví jako je například loďařský, stavební, dřevařský průmysl a pro nátěry ocelových konstrukcí.


PERFEX 9999
Emulze na základě latexu, vhodná pro použití v interiéru. Jedná se o jedno nebo dvounátěrový systém na dostatečně vyschlé podklady omítky, betonu, zdiva, nelisovaných dřevovláknitých desek, dřevitých vláken. Lze též použít na překrytí dřívějších nátěrů.

SIGMATIN 8225
Vodou ředitelný nátěr na stěny interiéru na bázi syntetických disperzí. Používá se ke konečná úpravě zdiva, betonu, cihelného zdiva, sádrovce, omítky, nelisovaných i lisovaných dřevovláknitých desek.

SIGMAKWARTS 8220
Vodou ředitelný strukturní nátěr pro vnitřní použití. K dekorativní úpravě zdiva, omítek, betonu, sádry, staré alkydové nátěry.

SIGMULTO 8255
Bezespárý vícebarevný nátěr pro vnitřní použití na bázi syntetického kaučukového kopolymeru. Jedná se o vrchní nátěr na stěny v namáhaných prostorách jako jsou školy, hotely, nemocnice, atd.

SIGMARENOMAT 8241
Izolační nátěr na zdi pro vnitřní použití na bázi alkydových pryskyřic. Je to vysoce kvalitní renovační nátěr dříve natřeného zdiva, betonu, omítek.